Про компанію

Компанія «Альянс Енерго Трейд» має багаторічний досвід роботи на ринку України. Будучи одним з найбільших імпортерів нафтопродуктів, ми здійснюємо поставки світлих і темних нафтопродуктів, скрапленого газу.
Компанія проводить експортні і транзитні операції з нафтопродуктами (дизельне паливо, бензини автомобільні,  бітум нафтовий дорожній, мазут топковий і т.д.) виробництва НПЗ країн ЄС  через територію України і її чорноморські порти.

Міцні партнерські відносини з нафтопереробними підприємствами (НПЗ) і великими європейськими нафтотрейдерами дозволяють компанії на постійній основі імпортувати в Україну нафтопродукти, що відповідають європейським стандартам. В їх число входять: «PKN Orlen» (Плоцкий НПЗ (Польща), Мажейкяйський НПЗ (Литва)), «Hellenic Petroleum SA» та «Motor Oil Hellas» (Греція),  «Туркменбашинський комплекс НПЗ» (Туркменістан), «Reliance Industries Limited» (Індія), НПЗ «ЛУКОЙЛ Нафтохім Бургас» (Болгарія), українські НПЗ (ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «Укргазвидобування» і ін.)

Чітко налагоджена робота з партнерами дозволяє нам здійснювати поставку палива високої якості і в необхідних обсягах в узгоджені з покупцями терміни.

Динамічне зростання компанії «Альянс Енерго Трейд» дозволило їй сформувати пул постійних кінцевих споживачів. З нами співпрацює понад 1000 постійних клієнтів. В їх число входять: компанії аграрного сектора (агрохолдинги, дрібні і середні фермерські господарства, елеватори, зернові термінали та ін.), підприємства дорожнього будівництва, промислові підприємства (металургійні, гірничодобувні, підприємства енергетичного сектора і ін.), мережі АЗС і транспортні компанії .

«Альянс Енерго Трейд» має в своєму розпорядженні ліцензії на перевезення небезпечних вантажів як в Україні, так і за кордоном. Ми керуємо власним автопарком сучасних автопоїздів, що дозволяє нам здійснювати доставку нафтопродуктів в будь-яку точку України.

«Альянс Енерго Трейд» зарекомендувала себе як надійний партнер, завжди своєчасно і в повному обсязі виконує взяті на себе зобов’язання і має бездоганну репутацію.

Менеджмент

Професіоналізм і досвід наших співробітників дозволяють нам проводити моніторинг і аналітику ринку нафтопродуктів.

читати далі

Контроль якості

Для отримання надійного результату контроль якості проводиться в незалежних лабораторіях.

читати далі

Вакансії

Компанія «Альянс Енерго Трейд» запрошує Вас стати частиною великого і досвідченого колективу.

читати далі