БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ДОПОМОГА.АЕТ”

Поряд із комерційною діяльністю «Альянс Енерго Трейд» приділяє увагу благодійним проєктам. Компанія протягом багатьох років брала активну участь у соціальних і гуманітарних акціях, спрямованих на надання цільової та адресної благодійної допомоги.

З початку військових дій в Україні запит на благодійну допомогу зріс багаторазово

Компанія передала безоплатно понад 1 млн літрів палива українським підприємствам і профінансувала купівлю амуніції та тепловізорів для ЗСУ. Команда «Альянс Енерго Трейд» також забезпечила купівлю та постачання дизельних генераторів до постраждалих регіонів.

Велику роботу виконано в напрямі продовольчого забезпечення нужденних людей. У межах благодійної акції доставлено продукти харчування до Міжнародної реабілітаційної клініки в м. Трускавці. За підтримки партнерів вдалося реалізувати масштабні, довгострокові проєкти «Гарячі обіди для Київської області» та «Продуктові набори».

У зв’язку з поточною ситуацією керівництвом «Альянс Енерго Трейд» було ухвалено рішення про створення Благодійного Фонду Dopomoga.AET з метою провадження комплексної, систематизованої благодійної діяльності. Офіційний старт роботи Фонду — 25.05.2022 р. На початковому етапі ухвалено рішення зосередитися на трьох основних напрямах: всебічна (фінансова, психологічна) допомога малозабезпеченим громадянам України, дітям-сиротам і людям похилого віку.