На головну

«Альянс Енерго Трейд» очолив рейтинг найбільших імпортерів ДТ по морю в 2019 році

25.02.2020 р. Новини

У 2019 році компанія «Альянс Енерго Трейд» стала найбільшим імпортером дизельного палива через порти з об’ємом 116,5 тис. т. Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на дані власного дослідження.

У порівнянні з 2018 року, «Альянс Енерго Трейд» збільшила імпорт по морю на 55% (на 41 тис. т.), піднявшись у рейтингу з четвертої на першу позицію. Якщо в попередньому році основний обсяг  перевалу був через порт в Запоріжжі (термінал «Комбінату« Зірка »), то в 2019 г. – основним портом поставки стала Одеса. Через термінал «ОДЕСНАФТОПРОДУКТ» компанія оформила 62,4 з 116,5 тис. т.

На другу сходинку опустилася група «Трейд Коммодити», скоротивши обсяг поставок на 14% (на 16,5 тис. т.), до 100 тис. т. Група працює через термінал «Ойл трансшипменту» в порту Миколаєві. З червня по серпень робота терміналу була заблокована силовими підрозділами УКРІНФОРМ в рамках розслідування про повну сплату податків.

Третій рядок рейтингу зайняла група «Приват», яка почала оптові продажі ДТ з резервуарів терміналу «ОДЕСНАФТОПРОДУКТ» в червні минулого року. За підсумком 2019 року група оформила імпорт 93 тис. т. ДП, що більш ніж в два рази перевищує обсяг поставок роком раніше.

Найбільш високі темпи приросту поставок показала компанія Orange Oil, наростивши імпорт з 35 тис. т. до 81 тис. т. Основу вантажообігу склав ізраїльський і турецький ресурси, отримані в порту «Південний» в рамках співпраці з Wexler Group. Також практично вдвічі Orange Oil наростив імпорт через малі порти Ізмаїла та Очакова, а також через порт Херсон.

З третьої на п’яту сходинку рейтингу опустилася одеська компанія «Євростандарт». За рік вона скоротила морський імпорт на 22% (на 21,5 тис. т.), до 77,7 тис. т. Якщо роком раніше поставки в основному здійснювалися через одеський порт, то в 2019 р акцент змістився на «Південний», куди прибуло до 60% всього обсягу.

Рейтинг імпортерів ДТ за обсягами поставок в Україну через морські порти в 2019 р тис. т:

Як повідомляв enkorr, в 2019 р баланс українського ринку дизельного палива зріс на 7,3%, до 6,99 млн т, в порівнянні з 2018 року (6,52 млн т). Річний обсяг ринку досяг максимального значення за весь період спостережень (з 2004 р).

Імпорт по морю в 2019 р виріс на 25% (на 142 тис. т.), до 702 тис. т., а його частка в балансі ринку підвищилася до 10%. Це максимальний річний обсяг морських поставок ДТ на український ринок за доступний для огляду період.

Джерело: enkorr


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі