На головну

В «Альянс Енерго Трейд» прийняли танкери з бітумом

09.10.2020 р. Новини

2 жовтня в порту Миколаєва пришвартувався танкер IVER AMBITION з вантажем 4 тис. т бітуму з Греції. 8 жовтня в порту Миколаєва пришвартувався танкер IVER BLESSING з вантажем 3,8 тис. т бітуму з Італії.
Це наш перший досвід з постачання дорожнього бітуму морем. До кінця активного будівельного сезону ми очікуємо ще чотири партії з Греції та Італії. Це дозволить забезпечити наших партнерів бітумом найвищої якості в повному обсязі.

Для приймання морських партій бітуму ми реалізували інвестпроект з будівництва автомобільної естакади для навантаження в порту Миколаєва на території суднобудівного заводу. У розвантаженні танкера взяло участь близько 60 бітумовозів «Альянс Енерго Трейд», які вирушили на об’єкти дорожнього будівництва в Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Черкаській і Кіровоградській областях.

Ми раді і горді бути активними учасниками президентської програми «Велике будівництво», такі проекти народжують інновації і рухають Україну вперед!

ТОВ «Альянс Енерго Трейд» засновано в 2012 р. Компанія працює в сфері міжнародного трейдингу, крупно-і дрібнооптових продажів, роблячи поставки з Росії, Білорусі, Литви, а також через морські термінали.

З 2020 року ми є активними учасниками тендерів з постачання нафтопродуктів найбільшим держпідприємствам: «Укрзалізниці» та Міністерству оборони.

«Альянс Енерго Трейд» входить до трійки найбільших постачальників дорожніх бітумів, постачаючи як український, так і імпортний ресурс. Обсяг поставок в 2019 році склав більше ніж140 тис. т, за 9 міс. 2020 г. – 205,4 тис. т. Парк бітумовозів компанії налічує 200 одиниць.


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі