На головну

ДФС відкрила реєстр платників акцизу з реалізації палива

24.06.2019 р. Новини

Державна фіскальна служба почала щоденну публікацію єдиного реєстру платників акцизного податку з реалізації палива. Він доступний на сайті відомства.

Публікація почався 14 червня 2019 р Останні компанії, зареєстровані в реєстрі, – КП «Київпастранс» та ПП «Петрол Газ» (Донецька обл.). Дані про них внесені 20 червня.

Всього в реєстрі станом на ранок 21 червня значиться 7078 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Перший запис в цьому реєстрі зроблена в березні 2016 р З 2016 року в ньому зареєструвалося 3947 суб’єктів, в 2017 р – 1222, в 2018 р – 1283, з початку 2019 року – 626.

Щоденна публікація реєстру передбачена Порядком електронного адміністрування реалізації палива, затвердженого постановою уряду №113 від 24 лютого 2016 р

Раніше перевірити наявність компанії в цьому реєстрі можна було через електронний кабінет УКРІНФОРМ за ідентифікаційним кодом, але повний список всіх зареєстрованих компаній був недоступний.

Нагадаємо, з 1 липня вступають в силу зміни до Податкового кодексу, що передбачають обов’язкову реєстрацію акцизних складів в системі електронного адміністрування реалізації палива (СЕАРП), посилення контролю над обігом палива, а також введення ліцензування діяльності з оптової, роздрібної торгівлі паливом, його зберігання та виробництва .

Ці зміни були прийняті Верховною Радою в листопаді 2018 р початку липня УКРІНФОРМ оприлюднила типові форми заявок на отримання ліцензій та реєстрацію акцизних складів.

За оцінками нафтогазової асоціації України, набуття чинності цих змін дозволить скоротити обсяг тіньового ринку нафтопродуктів.

«Модернізована СЕАРП спрямована на витіснення тіньового ринку. Нова система буде враховувати обороти і залишки легального палива окремо на кожному заводі, нафтобазі, заправці і т.д. і буде звірятися з даними рівнемірів і витратомірів, які в 2019 році встановлюються на акцизних складах та будуть щодня показувати реальний обсяг обороту і залишків палива », – пояснювала раніше президент нафтогазової асоціації України Неля Привалова.

Джерело:enkorr 


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі