На головну

Міненерго США спрогнозувало падіння цін на нафту

09.10.2019 р. Новини

Ринок адаптувався до перебоїв з поставками, викликаними такими інцидентами, як атака на нафтопереробні об’єкти в Саудівській Аравії, вважають у відомстві.

У Міненерго США очікують зниження цін на нафту в найближчі місяці. Про це йдеться в щомісячному звіті управління з енергетики американського відомства (EIA), оприлюдненому у вівторок, 8 жовтня.

EIA прогнозує, що спотові ціни на нафту марки Brent в середньому складуть $ 59 за барель в 4-му кварталі 2019 року, а потім впадуть до $ 57 за барель у 2-му кварталі 2020 року, що на $ 5 нижче прогнозу, зробленого місяць тому.

“Не дивлячись на недавні перебої з поставками нафти, EIA очікує, що в найближчі місяці буде спостерігатися зниження цін на нафту, оскільки світові запаси зростуть в першій половині 2020 року”, – говориться в звіті.

При цьому в EIA вважають, що ціни на Brent виростуть в середньому до $ 62 за барель у другій половині 2019 року. В результаті прогнозована середня ціна в 2020 році складе $ 60 за барель, що на $ 2 за барель нижче вересневого прогнозу EIA.
“Жовтневий прогноз EIA визнає більш високий рівень ризику перебоїв з поставками нафти, ніж передбачалося раніше, більш ніж компенсується зростаючою невизначеністю щодо зростання економіки і попиту на нафту в найближчі квартали, що призводить до зниження прогнозу цін на нафту”, – повідомляється в звіті.

Експерти вважають, що ринок плавно адаптувався до перебоїв з поставками, викликаними такими інцидентами, як недавня атака на нафтопереробні об’єкти в Саудівській Аравії.

Напередодні стало відомо, що Міненергетики Росії розраховує в середньостроковій перспективі на вартість нафти на рівні $ 50 за барель. Про це заявив глава відомства Олександр Новак.

Джерело: korrespondent


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі