На головну

Мінфін проти скасування ліцензій на зберігання палива в ємностях до 70 тонн

04.03.2020 р. Новини

Міністерство фінансів проти скасування зобов’язання для аграрних і промислових підприємств отримувати ліцензії на зберігання палива в резервуарах ємністю до 70 тонн. Позиція Мінфіну викладена у відповіді за запит депутата Ради Олександра Гереги за підписом в.о. міністра Юрія Гелетей від 27 лютого.

«Звільнення від ліцензування діяльності по зберіганню палива для окремих суб’єктів або видів економічної діяльності призведе до неможливості здійснення цілісного контролю над оборотом палива і створить умови для використання недобросовісними суб’єктами господарювання неврахованого палива, з якого не сплачено податки», – йдеться у відповіді в.о. міністра, оприлюдненій на сайті Верховної Ради.

Виконуючий обов’язки глави Мінфіну додав, що згідно з останніми змінами до Податкового кодексу (прийняті Радою 18.12.2019), був спрощений порядок отримання ліцензій на зберігання палива, використовуваного промисловими або аграрними підприємствами виключно для власних потреб. Так, для отримання ліцензії вони можуть подати лише заяву, без пакета підтверджуючих документів.

У заяві підприємство має вказати мету використання палива, ємність резервуарів і фактичне їх розташування.

Також в Мінфіні нагадали, що до 31 березня 2020 р діє відстрочка по штрафам за зберігання палива без ліцензії.

Станом на 2 березня 2020 р за даними Державної податкової служби, видано 4 268 ліцензій на зберігання палива для 2 934 суб’єктів. Тільки в січні-березні 2020 р. Податкова служба видала 1 374 ліцензії на зберігання та їх одержувачами виступили переважно фермерські господарства.

Як повідомляв enkorr, в січні співвласник однієї з аграрних компаній, депутат Олександр Герега звернулася до уряду з проханням опрацювати варіант скасування ліцензій для підприємств, що зберігають паливо для власних потреб в резервуарах ємністю до 70 тонн.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 р. введено обов’язкове ліцензування діяльності операцій з паливом, а також посилення контролю над його обігом з введенням нової СЕАРТ.

Аграрні і транспортні підприємства з самого початку намагалися домогтися відстрочки або скасування цієї реформи, посилаючись на неможливість своєчасного отримання ліцензій на зберігання. Спочатку відстрочка була надана до 31 грудня 2019 р потім до 31 березня 2020р.

Джерело: enkorr


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі