На головну

Потужність першої черги четвертого НПЗ в Казахстані складе 3 млн тонн

07.07.2018 р. Новини

Потужність першої черги четвертого НПЗ в Казахстані складе 3 млн тонн, повідомляють ЗМІ з посиланням на міністра енергетики РК Каната Бозумбаева.

Загальна потужність заводу з переробки сягатиме 6 млн тонн. Технічні параметри і механізми фінансування НПЗ стануть відомі в другому півріччі.

“У числі важливих завдань для нафтопереробки – будівництво нового НПЗ. Створено робочу групу для розробки передТЕО. У другому півріччі визначиться майбутнє можливе місце розташування заводу”, – заявив К. Бозумбаев.

Рішення про будівництво четвертого НПЗ в Казахстані прийнято на підставі сформованого робочою групою при уряді РК прогнозного балансу. “Відповідно до проведеного аналізу, модернізація НПЗ навіть якщо і покриває потреби ринку основних видів ПММ, але покриває не стабільно і в короткостроковому періоді. При цьому дефіцит автобензинів утворюється між 2021 і 2023 роками, дизельного палива – між 2018 і 2023 роками, авіагасу – після 2026 року “.

У матеріалах, розміщених на сайті уряду РК, уточнюється, що будь-яка позапланова зупинка діючих в республіці НПЗ призводить до дефіциту ГСМ на внутрішньому ринку, внаслідок чого зростають ціни на нафтопродукти.

В даний час в Казахстані діють Атирауська, Павлодарский і Шимкентскій заводи. Підприємства станом на 2016 рік могли щорічно переробляти близько 14,5 млн тонн нафти, що на 2-3 млн тонн нижче потреб країни.

Джерело http://www.nefterynok.info/novosti/moschnost-pervoy-ocheredi-chetvertogo-npz-v-kazahstane-sostavit-3-mln-tonn


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі