На головну

Нафта подешевшала на 1% через побоювання з приводу зростання пропозиції ОПЕК +

02.03.2021 р. Новини

Ціни на нафту знизилися більш ніж на 1%, посиливши падіння, що почалися минулого тижня. Тиск на ринок чинили очікування збільшення поставок сировини групою ОПЕК+. При цьому уповільнення попиту в Китаї погіршило настрій інвесторів.

Вартість бареля травневої нафти Brent 2 березня до 8:55 по Києву склала $ 62,90 (-1,24%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по $ 59,94 (-1,15%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 63,69 і $ 60,64 відповідно.

Очікування того, що Організація країн-експортерів нафти і її союзники, група, відома як ОПЕК +, збільшать видобуток нафти з квітня, штовхають ціни вниз, сказав Сатору Йошида, аналітик Rakuten Securities.

«Побоювання з приводу збільшення поставок ОПЕК + і припинення добровільного скорочення видобутку Саудівською Аравією на 1 млн бар. / Добу. (Б / д) в цьому місяці чинили тиск на ціни на нафтові котирування », – сказав він.

Міністерський саміт групи має відбутися в цей четвер. На порядку денному переговорів може виявитися питання про збільшення поставок на 1,5 млн б / д.

Видобуток нафти ОПЕК знизилася в лютому завдяки добровільним скорочення видобутку Саудівською Аравією.

ОПЕК + уважно відстежує глобальні запаси сировини, і швидкість їх осідання буде одним з факторів, які можуть вплинути на рішення групи.

«Ціни на нафту можуть залишатися під тиском, оскільки інвестори коригують позиції напередодні засідання ОПЕК», – сказав Хіроюкі Кікукава, генеральний менеджер з досліджень Nissan Securities.

Настрої учасників ринку також погіршилися через слабкі дані по виробничому сектору Китаю, додав Кікукава. Зростання виробничої активності в Китаї в лютому впав до 9-місячного мінімуму, що може знизити попит на нафту в Китаї і чинити тиск на світові ціни.

За матеріалами Investing.com, Reuters, enkorr


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі