На головну

Ціни на нафту стабілізувалися після обвалу напередодні

03.07.2019 р. Новини

Ціни на нафту виросли в середу після різкого падіння на попередніх торгах. Підтримку котируванням надали рішення альянсу ОПЕК + про продовження обмеження на поставки сировини до березня 2020 року і більше, ніж прогнозувалося скорочення комерційних запасів нафти в США.

Вартість бареля вересневої нафти Brent 3 липня до 9:07 по Києву склала $ 62,55 (+ 0,24%). Барель серпневої нафти WTI торгувався по $ 56,42 (+ 0,30%). В ході попередніх торгів сесії нафту марки Brent подешевшала з $ 65,40 до $ 62,38 за барель, нафта марки WTI – c $ 59,34 до $ 56,22 /

Організація країн-експортерів нафти і її союзники напередодні домовилися про продовження скорочень поставок нафти до березня 2020 року, оскільки її учасники подолали внутрішні розбіжності, намагаючись підтримати світові ціни.

«Засідання ОПЕК + показало, що члени картелю тримаються разом у важкі часи, які характеризуються погіршенням перспектив світового попиту і прагненням до більш збалансованого ринку нафти, незважаючи на очевидні наслідки для частки ринку, – зазначив Амарпріт Сингх, аналітик Barclays Commodities Research. – Це підтримує ціни на нафту … незважаючи на те, що ринок як і раніше сфокусований на слабких макро-сигналах ».

Угода ОПЕК + про продовження скорочень видобутку нафти на дев’ять місяців має привести до зменшення запасів сирої нафти в другій половині цього року, що підвищить світові ціни, відзначають аналітики Citi Research.

«Продовження скорочень до кінця 1-го кварталу направлено на те, щоб не допустити потрапляння [зайвої] нафти на ринок під час мінімального сезонного попиту і зупинки ряду великих НПЗ на техобслуговування. Крім того, [підписанти угоди ОПЕК +] намагаються виграти час для оцінки впливу IMO 2020 », – заявили експерти.

Комерційні запаси нафти в США за підсумками минулого тижня скоротилися на 5 млн бар. при прогнозному зниженні на 3 млн бар., свідчать дані Американського інституту нафти (API).

Проте, ознаки уповільнення світової економіки, негативно позначилися на зростанні попиту на нафту, стурбували інвесторів. Це занепокоєння зросло після того як світові виробничі показники пішли в негатив, а США пригрозили ввести санкції проти ЄС у відповідь на державну допомогу європейської авіаційної промисловості.

Barclays очікує, що в цьому році попит на нафту буде рости самими повільними темпами з 2011 р і складе менше 1 бар. / Добу. в річному численні.

Джерело: Investing.com, Reuters, enkorr


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі