На головну

«Укрзалізниця» підвищила тарифи на вантажоперевезення на 14,2%

01.04.2019 р. Новини

АТ «Укрзалізниця» з 30 березня підвищила тарифи на вантажні перевезення на 14,2%, говориться в повідомленні компанії.

«Індексація тарифів на вантажні залізничні перевезення в межах України на 14,2% – це перший етап на шляху до впровадження постійно діючої моделі автоматичної індексації тарифів на індекс цін виробників промислової продукції», – йдеться в повідомленні.Нову систему автоматичної індексації тарифів можуть розробити до 1 липня цього року.

Раніше УЗ планувала підвищити тарифи з 1 лютого, але тоді підвищення не погодила Державна регуляторна служба. Її узгодження було отримано тільки 22 березня.

Підвищення на тарифів на 14,2% виявилося на 2,4 п. П. Нижче планів, які УЗ озвучувала в кінці 2018 р Тоді в листопаді вона намеривались проіндексувати тарифи на вантажні перевезення з 1 лютого 2019 року на 16,6%.

У «Консалтинговій групі А-95» зазначають, що подорожчання ж / д-перевезень на 14,2% спричинить зростання великих оптових цін палива в межах 20-50 грн / т. Конкретні цифри залежать від типу палива і логістики поставок. Наприклад, при транспортуванні ЗВГ з Білорусі (погран. Перехід Словечно-Бережесть) до ст. Коростень на Житомирщині, вартість ресурсу збільшиться на 50 грн / т (тут і далі без ПДВ). Поставки білоруського ДТ на Коростень можуть обійтися операторам на 25 грн / т дорожче.

Перевезення російського ДТ через прикордонний перехід Соловей-Тополі на станцію Куп’янськ (Харківська обл.) Подорожчає на 20 грн / т, ЗВГ – на 35 грн / т.

За підсумками 2018 року частка залізничних поставок в структурі імпорту ДТ склала 56%, бензину – 99%, ЗВГ – 78%.

Як повідомляв джерело, останнє підвищення тарифів сталося 1 жовтня 2017 року, коли послуги «Укрзалізниці» з перевезення вантажів подорожчали на 15%. У 2018 р Мінекономрозвитку прогнозувало, що в 2019-2021 рр. ж / д-тарифи на вантажоперевезення будуть щорічно рости на 20-25%.

Джерело: enkorr 


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі