На головну

Заяви Трампа тягнуть нафту на дно

12.08.2019 р. Новини

Новий виток торгового конфлікту між США і Китаєм посприяв рекордного здешевлення нафти. Котирування впали відразу на 8%. Падіння ціни не змогли перешкодити і побоювання, пов’язані з так званої «танкерного війною» біля берегів Ірану.

Президент США Дональд Трамп в своєму Twitter анонсував введення c 1 вересня цього року нових мит на китайський імпорт. Новина приголомшила ринки. Лише місяць тому на з’їзді в Японії було досягнуто домовленостей, що заморожують процес тотальної тарифікації.

Мита складуть 10% на товари з Піднебесної загальною вартістю 300 мільярдів доларів. Передбачається, що це призведе до обмеження попиту на паливо для двох найбільших світових споживачів нафти.

Фінансові аналітики «Блумберг» підрахували, що ціни на «чорне золото» пережили найсильніше зниження всередині одного тижня за останні 4 роки. За підсумками 1 серпня 2019 року котирування сорту Brent дійшли до 60 $ за барель.

 

Вартість техаського сорту WTI впала до 53,9 $ за барель.

Після зростання в останній день робочого тижня (Brent – 61,89 $, WTI – 55,69 $), ціни знову пішли вниз. 5 серпня по станом на 09.50 за київським часом ціна жовтневих ф’ючерсів на Brent склала 61,06 $ за барель. Вартість вересневих ф’ючерсів на нафту марки WTI знизилися до 54,98 $ за барель.

Нові мита торкнуться практично всіх китайських товарів. Є ймовірність, що обіцяні 10% можуть виявитися лише початком, і в подальшому мито підвищать до 25%, тобто фактично «заборонного» рівня. Все буде залежати від того, чи підпише голова КНР Сі Цзіньпін торговельну угоду, якої домагаються США. Так чи інакше, питання американсько-китайської торгівлі залишатимуться, за словами аналітиків VM Markets, «домінуючим фактором, що формує думку про ціни на нафту».


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі