Про компанію

Компанія «Альянс Енерго Трейд» — один із найбільших в Україні імпортерів нафтопродуктів. З 2021 року входить до ТОП-100 найбільших приватних компаній країни та є одним із найбільших вітчизняних платників податків.

Основний напрям діяльності «Альянс Енерго Трейд» — оптовий продаж світлих і темних нафтопродуктів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Юридичні особи, комунальні господарства та приватні підприємці з нашою допомогою можуть купити в будь-якому обсязі бензин, дизельне паливо, зріджений газ, мазут і бітум. Висока якість запропонованих вуглеводневих сумішей підтверджується міжнародними сертифікатами відповідності. Усі партії проходять поетапну контрольну перевірку на всьому шляху проходження від виробника до кінцевого споживача.

Експортні постачання

«Альянс Енерго Трейд» співпрацює з низкою нафтопереробних підприємств і великих європейських нафтотрейдерів. Ми вдосконалили систему логістики та диверсифікували постачання (морські, залізничні постачання, автотранспортом), що дає можливість забезпечувати конкурентні ціни та дотримуватися узгоджених термінів доставки.

Логістичні та транзитні операції

Завдяки власному автопарку сучасних обладнаних автопоїздів оперативно вирішуємо питання безпечного транспортування партій різного обсягу в будь-яких напрямках в Україні та за її межами.

«Альянс Енерго Трейд» здійснює регулярні (за графіком клієнта) і разові постачання на договірних умовах