Дорожнє будівництво

Постачання підприємств дорожнього будівництва

Один із напрямів діяльності «Альянс Енерго Трейд» — оптове постачання нафтопродуктів підприємствам дорожнього будівництва. Наш асортимент містить широкий спектр вуглеводневих сумішей.

Доставляємо в будь-який регіон України моторне паливо й темні нафтопродукти, зокрема:

  • дизельне паливо євростандарту для важкої спецтехніки та великовантажівок (літнє, зимове, міжсезонне ДП);
  • бензин 95 та інших марок для автомобілів і автономного обладнання;
  • зріджений газ;
  • бітум нафтовий і бітумну емульсію;
  • мазут топковий для обігрівання побутових кімнат тощо.

Завдяки співпраці з перевіреними виробниками та диверсифікованій системі постачання «Альянс Енерго Трейд» забезпечує стабільне постачання нафтопродуктів високої якості за конкурентними цінами. Кожна партія проходить перевірку на всіх етапах транспортування від виробника до кінцевого споживача та супроводжується сертифікатами відповідності.

«Альянс Енерго Трейд» має успішний досвід співпраці з вітчизняними та зарубіжними комунальними і приватними підприємствами дорожнього будівництва. Наявність власного автопарку сучасних автопоїздів дає нам можливість своєчасно здійснювати разові та регулярні постачання нафтопродуктів (великий, середній і дрібний опт) за будь-якими маршрутами, зокрема на об’єкти у важкодоступних локаціях.

Інші рішення

Пропозиції для компаній аграрного сектора

Постачання нафтопродуктів для підприємств агросектора по Україні (великий, середній і дрібний опт) Компанія «Альянс Енерго Трейд» має успішний досвід співпраці з підприємствами аграрного сектора. У списку наших клієнтів є і агрохолдинги із земельним банком 100–500 тис. га, і невеликі фермерські господарства. Протягом останніх років ми забезпечуємо оптові постачання дизельного палива, бензину і зрідженого вуглеводневого газу […]

Промисловість

Нафтопродукти для видобувних, переробних та інших промислових підприємств Компанія «Альянс Енерго Трейд» є надійним постачальником нафтопродуктів для підприємств промислового сектора. Ми виконуємо замовлення з доставки оптових партій паливно-мастильних матеріалів, необхідних для роботи транспортної та вантажної техніки, а також для експлуатації силових і робочих машин, різних механізмів, підйомно-транспортного обладнання, виробничих ліній, генераторів, котелень тощо. До списку […]