Логістика

Внутрішні та міжнародні перевезення нафтопродуктів

Перевезення нафтопродуктів, що належать до небезпечних вантажів, — складне і серйозне завдання, яке потребує досвіду, відповідних дозволів та спеціалізованого транспорту.

Компанія «Альянс Енерго Трейд» має у своєму розпорядженні все необхідне для оперативного, безпечного та контрольованого транспортування світлих і темних нафтопродуктів, а також зрідженого газу. Поряд з оптовими продажами палива за запитом клієнта ми здійснюємо перевезення на будь-які дистанції, у будь-якій кількості та в будь-яку пору року.

Власний автопарк сучасних автопоїздів і штат досвідчених водіїв дає «Альянс Енерго Трейд» можливість забезпечувати транспортування та доставку нафтопродуктів Україною, а також здійснювати перевезення за межами країни. Ми виконуємо всі супутні завдання, пов’язані з внутрішніми та міжнародними перевезеннями, включно з підбором відповідного виду транспорту, складанням оптимального маршруту й оформленням необхідних документів (накладні, митні тощо). Власний автопарк сучасних автопоїздів і штат досвідчених водіїв дає «Альянс Енерго Трейд» можливість забезпечувати транспортування та доставку нафтопродуктів Україною, а також здійснювати перевезення за межами країни. Ми виконуємо всі супутні завдання, пов’язані з внутрішніми та міжнародними перевезеннями, включно з підбором відповідного виду транспорту, складанням оптимального маршруту й оформленням необхідних документів (накладні, митні тощо).

Вартість транспортування залежить від дальності й особливостей маршруту (різні тарифи, вимоги місцевого законодавства тощо).

Інші рішення

Пропозиції для компаній аграрного сектора

Постачання нафтопродуктів для підприємств агросектора по Україні (великий, середній і дрібний опт) Компанія «Альянс Енерго Трейд» має успішний досвід співпраці з підприємствами аграрного сектора. У списку наших клієнтів є і агрохолдинги із земельним банком 100–500 тис. га, і невеликі фермерські господарства. Протягом останніх років ми забезпечуємо оптові постачання дизельного палива, бензину і зрідженого вуглеводневого газу […]

Промисловість

Нафтопродукти для видобувних, переробних та інших промислових підприємств Компанія «Альянс Енерго Трейд» є надійним постачальником нафтопродуктів для підприємств промислового сектора. Ми виконуємо замовлення з доставки оптових партій паливно-мастильних матеріалів, необхідних для роботи транспортної та вантажної техніки, а також для експлуатації силових і робочих машин, різних механізмів, підйомно-транспортного обладнання, виробничих ліній, генераторів, котелень тощо. До списку […]