Пропозиції для компаній аграрного сектора

Постачання нафтопродуктів для підприємств агросектора по Україні (великий, середній і дрібний опт)

Компанія «Альянс Енерго Трейд» має успішний досвід співпраці з підприємствами аграрного сектора. У списку наших клієнтів є і агрохолдинги із земельним банком 100–500 тис. га, і невеликі фермерські господарства.

Протягом останніх років ми забезпечуємо оптові постачання дизельного палива, бензину і зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) за довгостроковими та разовими контрактами:

  • на склади с/г підприємств;
  • на елеватори;
  • на зернові термінали;
  • компаніям, які займаються переробкою сільськогосподарської продукції.

«Альянс Енерго Трейд» гарантує своєчасне постачання узгоджених обсягів палива, необхідного для посівної, ґрунтообробної, збиральної, кормозаготівельної та іншої сільгосптехніки.

Приймаємо заявки на паливо різних марок (дизельне паливо зимове, літнє тощо). Усі нафтопродукти забезпечені сертифікатами відповідності (контроль якості здійснюється на кожному етапі транспортування).

Продаж дизельного та інших видів палива оптом із доставкою передбачає повний цикл заходів постачання нафтопродуктів від виробника до кінцевого споживача. З кожним замовником укладається індивідуальна угода на оптимальних умовах продажу.

Інші рішення

Пропозиції для компаній аграрного сектора

Постачання нафтопродуктів для підприємств агросектора по Україні (великий, середній і дрібний опт) Компанія «Альянс Енерго Трейд» має успішний досвід співпраці з підприємствами аграрного сектора. У списку наших клієнтів є і агрохолдинги із земельним банком 100–500 тис. га, і невеликі фермерські господарства. Протягом останніх років ми забезпечуємо оптові постачання дизельного палива, бензину і зрідженого вуглеводневого газу […]

Промисловість

Нафтопродукти для видобувних, переробних та інших промислових підприємств Компанія «Альянс Енерго Трейд» є надійним постачальником нафтопродуктів для підприємств промислового сектора. Ми виконуємо замовлення з доставки оптових партій паливно-мастильних матеріалів, необхідних для роботи транспортної та вантажної техніки, а також для експлуатації силових і робочих машин, різних механізмів, підйомно-транспортного обладнання, виробничих ліній, генераторів, котелень тощо. До списку […]