Промисловість

Нафтопродукти для видобувних, переробних та інших промислових підприємств

Компанія «Альянс Енерго Трейд» є надійним постачальником нафтопродуктів для підприємств промислового сектора.

Ми виконуємо замовлення з доставки оптових партій паливно-мастильних матеріалів, необхідних для роботи транспортної та вантажної техніки, а також для експлуатації силових і робочих машин, різних механізмів, підйомно-транспортного обладнання, виробничих ліній, генераторів, котелень тощо.

До списку постійних клієнтів «Альянс Енерго Трейд» входять великі гірничодобувні й металургійні комбінати, підприємства хімічної промисловості та інші компанії, що працюють у сфері переробки сировини. Ми маємо необхідний досвід і компетенції для організації та здійснення постачань дизельного палива, бензину, мазуту та зрідженого газу (великий, середній і дрібний опт).

Оптовий продаж дизельного й інших видів палива здійснюється в усі регіони України. Організуємо та забезпечимо своєчасне безпечне перевезення необхідного обсягу нафтопродуктів до зазначеного об’єкта спеціалізованим транспортом. Диверсифікація постачання і грамотна організація керування процесом дає нам можливість забезпечувати конкурентні ціни.

Якість вуглеводневих продуктів, від яких залежить довговічність робочих вузлів і рентабельність виробництва загалом, контролюється на всіх етапах транспортування, починаючи з відвантаження на заводі-виробнику. Усі партії проходять перевірку та супроводжуються сертифікатами відповідності.

Інші рішення

Пропозиції для компаній аграрного сектора

Постачання нафтопродуктів для підприємств агросектора по Україні (великий, середній і дрібний опт) Компанія «Альянс Енерго Трейд» має успішний досвід співпраці з підприємствами аграрного сектора. У списку наших клієнтів є і агрохолдинги із земельним банком 100–500 тис. га, і невеликі фермерські господарства. Протягом останніх років ми забезпечуємо оптові постачання дизельного палива, бензину і зрідженого вуглеводневого газу […]

Промисловість

Нафтопродукти для видобувних, переробних та інших промислових підприємств Компанія «Альянс Енерго Трейд» є надійним постачальником нафтопродуктів для підприємств промислового сектора. Ми виконуємо замовлення з доставки оптових партій паливно-мастильних матеріалів, необхідних для роботи транспортної та вантажної техніки, а також для експлуатації силових і робочих машин, різних механізмів, підйомно-транспортного обладнання, виробничих ліній, генераторів, котелень тощо. До списку […]