Про компанію

Компанія «Альянс Енерго Трейд» має багаторічний досвід роботи на ринку України. Будучи одним з найбільших імпортерів нафтопродуктів, ми здійснюємо поставки світлих і темних нафтопродуктів, скрапленого газу.
Компанія проводить експортні і транзитні операції з нафтопродуктами (дизельне паливо, бензини автомобільні,  бітум нафтовий дорожній, мазут топковий і т.д.) виробництва НПЗ країн ЄС і СНД через територію України і її чорноморські порти.

Міцні партнерські відносини з нафтопереробними підприємствами (НПЗ) і великими європейськими нафтотрейдерами дозволяють компанії на постійній основі імпортувати в Україну нафтопродукти, що відповідають європейським стандартам. В їх число входять: «PKN Orlen» (Плоцкий НПЗ (Польща), Мажейкяйський НПЗ (Литва)), «Hellenic Petroleum SA» та «Motor Oil Hellas» (Греція), «Мозирський НПЗ» і ВАТ «Нафтан» (Білорусь), «Туркменбашинський комплекс НПЗ» (Туркменістан), «Reliance Industries Limited» (Індія), НПЗ «ЛУКОЙЛ Нафтохім Бургас» (Болгарія), українські НПЗ (ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «Укргазвидобування» і ін.)

Чітко налагоджена робота з партнерами дозволяє нам здійснювати поставку палива високої якості і в необхідних обсягах в узгоджені з покупцями терміни.

Динамічне зростання компанії «Альянс Енерго Трейд» дозволило їй сформувати пул постійних кінцевих споживачів. З нами співпрацює понад 1000 постійних клієнтів. В їх число входять: компанії аграрного сектора (агрохолдинги, дрібні і середні фермерські господарства, елеватори, зернові термінали та ін.), підприємства дорожнього будівництва, промислові підприємства (металургійні, гірничодобувні, підприємства енергетичного сектора і ін.), мережі АЗС і транспортні компанії .

«Альянс Енерго Трейд» має в своєму розпорядженні ліцензії на перевезення небезпечних вантажів як в Україні, так і за кордоном. Ми керуємо власним автопарком сучасних автопоїздів, що дозволяє нам здійснювати доставку нафтопродуктів в будь-яку точку України.

«Альянс Енерго Трейд» зарекомендувала себе як надійний партнер, завжди своєчасно і в повному обсязі виконує взяті на себе зобов’язання і має бездоганну репутацію.

Менеджмент

Професіоналізм і досвід наших співробітників дозволяють нам проводити моніторинг і аналітику ринку нафтопродуктів.

читати далі

Контроль якості

Для отримання надійного результату контроль якості проводиться в незалежних лабораторіях.

читати далі

Вакансії

Компанія «Альянс Енерго Трейд» запрошує Вас стати частиною великого і досвідченого колективу.

читати далі