На головну

«Альянс Енерго Трейд» і Wexler виграли перші два тендера УЗ на 20 тис. т. ДП

02.03.2020 р. Новини

Компанії «Анвітрейд» (Wexler Group) і «Альянс Енерго Трейд» запропонували найнижчі ціни на двох тендерах АТ «Укрзалізниця» з постачання 20 тис. т. дизельного палива за формульним контрактами. Про це свідчать результати двох з п’яти тендерів в системі ProZorro.

«Анвітрейд» в одному тендері перемогла з розрахунковою ціною 20 600 грн / т, «Альянс Енерго Трейд» у другій процедурі – з ціною 20 999,99 грн / т.

Формульне ціноутворення передбачає, що від запропонованої переможцями аукціонів ціни віднімається розрахункова ціна ДП у європейських котирувань за 10 днів до аукціону і за курсом на дату аукціону. Таким чином визначається так звана «фіксована маржа» постачальника. Це не чистий заробіток трейдера, а премія до рівня європейських котирувань. За підрахунками enkorr, для «Анвітрейд» вона складе 825,5 грн / т або $ 33,6 / т за поточним курсом, а для «Альянс Енерго Трейд» -1158,8 грн / т або $ 47,1 / т за поточним курсом.

Надалі ця «фіксована маржа» приплюсовується до розрахункової ціни по котируваннях за 10 днів до отримання рознарядки на відвантаження палива.

Іншими словами, запропоновані постачальниками ціни 20 999,99 грн/т. і 20 600 грн/т. – це ціни, за якими компанії, умовно, готові поставити паливо в день аукціону, 2 березня. Для порівняння: середня ринкова ціна ДП, за даними «Консалтингової групи А-95», 2 березня становить 22 030 грн/т.

Крім переможців в аукціонах брали участь ОККО, «Укртатнафта», «Сокар Україна», «Торум», «Південна паливо-експедиційна компанія» (ЮТЕК).

Результати аукціонів УЗ по тендерам на 20 тис. т. ДП:

Решта три аукціони пройдуть 3 березня.

Як повідомляв enkorr, в 2019 г. «Укрзалізниця» законтрактувала 343 тис. т. ДП. З них 290 тис. т. було придбано за новими контрактами і 53 тис. т. – в рамках продовження термінів дії старих договорів.

Найбільшим постачальником, з урахуванням пролонгованих контрактів попереднього року, стала група «Трейд Коммодити» – 93 тис. т. Wexler Group поставила 87 тис. т, Галнафтогаз – 82 тис. т. В УЗ з’явилося відразу три нових постачальника – група «Приват» з об’ємом 40 тис. т, «Глуско Україна» (20 тис. т) і «Альянс Енерго Трейд» (10 тис. т). «Сокар Україна» в 2019 р. не змогла перемогти в жодному тендері і випала з пулу постачальників ДТ для «Укрзалізниці».

Джерело: enkorr


Новини

Як агрокомпаніям забезпечити себе дизпаливом на конкурентному ринку?

Як агрокомпаніям забезпечити себе дизпаливом без ризику для бізнесу? І де знайти нафтотрейдера, який не підведе? За оцінками експертів, витрати на паливо становлять близько 30% собівартості аграрної продукції. Для ефективної роботи агрокомпаній необхідні від декількох сотень до десятків тисяч тон дизпалива на рік. Забезпечити себе якісним ресурсом і, головне, вчасно – одне з найскладніших завдань […]

читати далі

«Альянс Енерго Трейд» приймає в Миколаєві рекордні 6,6 тис. т бітуму

4 листопада компанія «Альянс Енерго Трейд» прийняла в порту Миколаєва рекордний за обсягом танкер Avier Ambition з 6,6 тис. т турецького бітуму групи Tüpraş. На даний момент, бітумовоз під італійським прапором дедвейтом 9,0 тис. т знаходиться на стадії розвантаження. Орієнтовно, закінчення вивантаження бітуму марки 70/100 займе від 4-5 днів. Перевалка вантажу відбувається з танкера прямо […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» прийняли танкери з бітумом

2 жовтня в порту Миколаєва пришвартувався танкер IVER AMBITION з вантажем 4 тис. т бітуму з Греції. 8 жовтня в порту Миколаєва пришвартувався танкер IVER BLESSING з вантажем 3,8 тис. т бітуму з Італії. Це наш перший досвід з постачання дорожнього бітуму морем. До кінця активного будівельного сезону ми очікуємо ще чотири партії з Греції […]

читати далі

«Альянс Енерго Трейд» очолили рейтинг імпортерів бітуму в серпні

За підсумками серпня 2020 р найбільшими імпортерами бітумів в Україні стали компанії «Кантарелла Україна» і «Альянс Енерго Трейд», які завезли відповідно 34,9 тис. т і 24,8 тис. т бітумів. Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі« А-95 »з посиланням на дані власного дослідження. «Кантарелла Україна» в 2,2 рази збільшила поставки в порівнянні з серпнем минулого […]

читати далі