На головну

“Альянс Енерго Трейд” – виділилa 4 млн.грн. на допомогу лікарням Києва і Київської області.

Альянс Енерго Трейд  протягом багатьох років діяльності в своїй професійній сфері паралельно здійснює благодійну підтримку незахищеним верствам населення.

Враховуючи події останніх місяців, які пов’язані зі всесвітньою пандемією коронавірусу, український бізнес взяв участь у підтримці нашої медицини. Ми також не могли залишитися осторонь.

Розуміючи складну ситуацію із забезпеченням вітчизняних медичних закладів обладнанням та засобами захисту під час пандемії коронавірусу, компанія прийняла рішення здійснити допомогу медичним закладам.

В результаті, нами були придбані і передані лікарням чотири апарати для штучної вентиляції легенів. Нове обладнання отримають дві київські міські клінічні лікарні: №4 і 15, та два заклади в області – Обухівська центральна районна та Ірпінська центральна міська лікарні.

Такі прилади надзвичайно актуальні зараз, адже за їх допомогою можна поновити кисневий баланс організму, хворої на коронавірус людини, даючи лікарям час на лікування. Також, розуміючи, що саме лікарі найбільш наражаються на небезпеку, компанія закупила 300 захисних костюмів для медпрацівників, і ще 400 літрів антисептичної речовини. Як доповнення, лікарні отримали 10000 захисних масок.

Безпека та спокій – головні речі, які сьогодні потрібні всім нам.


Громадська діяльність

Дитячий будинок “Чебурашка”

Нам не байдужа доля дітей! З таким гаслом наша компанія ТОВ «Альянс Енерго Трейд» увійшла в 2020 рік. Почали ми свій робочий рік з привітань, з нагоди Нового року та Різдва, вже давно для нас рідного дитячого будинку «Чебурашка», що в смт. Ракитному, Київської обл.  Ці дітки вже для нас стали рідними, ми на протязі […]

читати далі

Petroleum Ukraine 2019

Минулого тижня в Києві в готелі «Hilton» пройшла 11-я конференція Petroleum Ukraine 2019 – один з найбільших форумів, присвячений нафтопродуктів. Організована конференція складалася з восьми сесій, на кожній з яких розглядалися питання, присвячені розвитку сучасного ринку паливної промисловості. Початок конференції було присвячено важливому питанню – ритейл. Президент Unimot S.A. Адам Сікорський поділився, що в цьому […]

читати далі