На головну

Нафта подешевшала на 1% через побоювання з приводу зростання пропозиції ОПЕК +

02.03.2021 р. Новини

Ціни на нафту знизилися більш ніж на 1%, посиливши падіння, що почалися минулого тижня. Тиск на ринок чинили очікування збільшення поставок сировини групою ОПЕК+. При цьому уповільнення попиту в Китаї погіршило настрій інвесторів.

Вартість бареля травневої нафти Brent 2 березня до 8:55 по Києву склала $ 62,90 (-1,24%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по $ 59,94 (-1,15%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 63,69 і $ 60,64 відповідно.

Очікування того, що Організація країн-експортерів нафти і її союзники, група, відома як ОПЕК +, збільшать видобуток нафти з квітня, штовхають ціни вниз, сказав Сатору Йошида, аналітик Rakuten Securities.

«Побоювання з приводу збільшення поставок ОПЕК + і припинення добровільного скорочення видобутку Саудівською Аравією на 1 млн бар. / Добу. (Б / д) в цьому місяці чинили тиск на ціни на нафтові котирування », – сказав він.

Міністерський саміт групи має відбутися в цей четвер. На порядку денному переговорів може виявитися питання про збільшення поставок на 1,5 млн б / д.

Видобуток нафти ОПЕК знизилася в лютому завдяки добровільним скорочення видобутку Саудівською Аравією.

ОПЕК + уважно відстежує глобальні запаси сировини, і швидкість їх осідання буде одним з факторів, які можуть вплинути на рішення групи.

«Ціни на нафту можуть залишатися під тиском, оскільки інвестори коригують позиції напередодні засідання ОПЕК», – сказав Хіроюкі Кікукава, генеральний менеджер з досліджень Nissan Securities.

Настрої учасників ринку також погіршилися через слабкі дані по виробничому сектору Китаю, додав Кікукава. Зростання виробничої активності в Китаї в лютому впав до 9-місячного мінімуму, що може знизити попит на нафту в Китаї і чинити тиск на світові ціни.

За матеріалами Investing.com, Reuters, enkorr


Новини

Кабмін схвалив проєкт меморандуму з нафтотрейдерами

Уряд України схвалив проєкт Меморандуму про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України і задоволення потреб споживачів на період карантину та введення обмежень через COVID-19. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів №270 від 2 квітня оприлюднено на сайті уряду. Меморандум доручено підписати міністру економіки Ігорю Петрашку. Текст документа в розпорядженні відсутній. Згідно […]

читати далі

Нафта дорожчає в очікуванні на скорочення видобутку

Ціни на нафту еталонних марок збільшили приріст в ході торгів в п’ятницю. Інвестори, як видно, впевнені, що зусилля з обмеження видобутку нафти компенсують тиск на попит через який продовжує поширення COVID-19 і повільнішою, ніж очікувалося, вакцинації, пише MarketWatch. Вартість березневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:08 КВ становить $ 56,07 […]

читати далі

Новорічні привітання

Новорічне диво завжди чекають як дорослі так і діти.  Але є діти, які позбавлені батьківської опіки. У вікнах дитячих закладів видніються дитячі очі сповнені надії та очікування. В їхніх серцях жевріє віра, що в їхньому житті також станеться диво!    Вже традиційно компанія Альянс Енерго Трейд напередодні новорічних свят допомагає дітям з дитячих будинків та […]

читати далі

Лікарям необхідна наша турбота та увага

Лікарям, які мужньо і самовіддано працюють в епіцентрі COVID-19  необхідна наша турбота та увага! Адже тільки завдяки їм, людям в  таких уже звичних захисних костюмах і з добрими очима ми віримо, що життя тисячі українців у надійних руках! На превеликий жаль,  лікарська праця вимагає неабияких зусиль та часу. Часто режим роботи без перебільшення 24/7 і […]

читати далі