На головну

Ціна нафти Brent перевищила $ 70 за барель

08.04.2019 р. Новини

Ф’ючерси на нафту марки Brent з поставкою в червні в понеділок вранці виросли в ціні до 70,65 долара за барель.

Про це пише УНН з посиланням на дані Bloomberg.

За даними видання станом на 8:09, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,44%.

При цьому ціна травневих ф’ючерсів на нафту марки WTI виросла до 63,38 долара за барель, додавши 0,48%.

Після серйозних сумнівів трейдери нарешті зважилися підняти ціни на нафту Brent вище $ 70 за барель, що дозволило Саудівській Аравії домогтися своєї першої мети для глобальних цін на нафту на цей рік.

Позитивний період для підвищення нафтових цін, який призвів до їх феноменального зростання на 33% в першому кварталі (найзначніший квартальне зростання за останні 10 років) продовжився в минулий понеділок після позитивного звіту ОПЕК і даних по зростанню ділової активності у виробничому секторі Китаю.

У березні видобуток нафти 14 країнами ОПЕК знизилася четвертий місяць поспіль, опустившись на 295 тис. Барелів на добу до 30,385 млн барелів. Згідно з даними опитування Bloomberg офіційних осіб і аналітиків, а також відомостей щодо руху танкерів, Саудівська Аравія скоротила видобуток нафти до мінімуму за чотири роки – 9,82 млн барелів на добу.

Зростання нафтових цін не припинився навіть після того, як у вівторок Американський інститут нафти (API) опублікував свій щотижневий звіт за рівнем попиту і пропозиції на нафтовому ринку, який передбачав зростання запасів нафти в США.

Однак опублікований в середу звіт Управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA) підтвердив, що запаси сирої нафти в США виросли на 7,2 млн барелів за тиждень, який завершився 29 березня. Офіційний звіт про другому тижні зростання запасів нафти в США, після їх підвищення на 2,8 млн за попередній тиждень, миттєво збив нафтових «биків» з їх курсу. Хоча основна частина зростання запасів нафти була пов’язана з проблемами відвантаження нафти через судноплавний канал Х’юстона, але звіт викликав питання щодо попиту на нафту.

Проте, в четвер ціни на нафту Brent перевищили рівень $ 70 за барель вперше майже за п’ять місяців і досягли $ 70,47 за барель перед тим, як знизитися до кінця тижня. У п’ятницю ціни на американську нафту WTI досягли $ 63,34 за барель – максимального значення з листопада минулого року. Ціни на нафту отримали підтримку завдяки гарному звіту по зайнятості в США за березень і оптимізму щодо можливого підписання торговельної угоди між США і Китаєм. Ринки не відреагували на те, що за минулий тиждень американські нафтовидобувачі збільшили число діючих бурових установок на 15. Це стало першим підвищенням даного показника за сім тижнів.

Повідомляє: oilreview


Новини

Новорічні привітання

Новорічне диво завжди чекають як дорослі так і діти.  Але є діти, які позбавлені батьківської опіки. У вікнах дитячих закладів видніються дитячі очі сповнені надії та очікування. В їхніх серцях жевріє віра, що в їхньому житті також станеться диво!    Вже традиційно компанія Альянс Енерго Трейд напередодні новорічних свят допомагає дітям з дитячих будинків та […]

читати далі

Лікарям необхідна наша турбота та увага

Лікарям, які мужньо і самовіддано працюють в епіцентрі COVID-19  необхідна наша турбота та увага! Адже тільки завдяки їм, людям в  таких уже звичних захисних костюмах і з добрими очима ми віримо, що життя тисячі українців у надійних руках! На превеликий жаль,  лікарська праця вимагає неабияких зусиль та часу. Часто режим роботи без перебільшення 24/7 і […]

читати далі

Допомога в боротьбі з пандемією

Альянс Енерго Трейд протягом багатьох років діяльності в своїй професійній сфері паралельно здійснює благодійну підтримку незахищеним верствам населення. Компанія продовжує допомагати вітчизняним медичним установам розуміючи всю серйозність становища в країні, пов’язаного з Covid-19, а саме: Були придбані і поставлені медичні маски, дезінфектори для рук, рукавички, респіратори все це отримали Київська клінічна лікарня №15 та Консультативно-діагностичний […]

читати далі

Як агрокомпаніям забезпечити себе дизпаливом на конкурентному ринку?

Як агрокомпаніям забезпечити себе дизпаливом без ризику для бізнесу? І де знайти нафтотрейдера, який не підведе? За оцінками експертів, витрати на паливо становлять близько 30% собівартості аграрної продукції. Для ефективної роботи агрокомпаній необхідні від декількох сотень до десятків тисяч тон дизпалива на рік. Забезпечити себе якісним ресурсом і, головне, вчасно – одне з найскладніших завдань […]

читати далі