На головну

Заяви Трампа тягнуть нафту на дно

12.08.2019 р. Новини

Новий виток торгового конфлікту між США і Китаєм посприяв рекордного здешевлення нафти. Котирування впали відразу на 8%. Падіння ціни не змогли перешкодити і побоювання, пов’язані з так званої «танкерного війною» біля берегів Ірану.

Президент США Дональд Трамп в своєму Twitter анонсував введення c 1 вересня цього року нових мит на китайський імпорт. Новина приголомшила ринки. Лише місяць тому на з’їзді в Японії було досягнуто домовленостей, що заморожують процес тотальної тарифікації.

Мита складуть 10% на товари з Піднебесної загальною вартістю 300 мільярдів доларів. Передбачається, що це призведе до обмеження попиту на паливо для двох найбільших світових споживачів нафти.

Фінансові аналітики «Блумберг» підрахували, що ціни на «чорне золото» пережили найсильніше зниження всередині одного тижня за останні 4 роки. За підсумками 1 серпня 2019 року котирування сорту Brent дійшли до 60 $ за барель.

 

Вартість техаського сорту WTI впала до 53,9 $ за барель.

Після зростання в останній день робочого тижня (Brent – 61,89 $, WTI – 55,69 $), ціни знову пішли вниз. 5 серпня по станом на 09.50 за київським часом ціна жовтневих ф’ючерсів на Brent склала 61,06 $ за барель. Вартість вересневих ф’ючерсів на нафту марки WTI знизилися до 54,98 $ за барель.

Нові мита торкнуться практично всіх китайських товарів. Є ймовірність, що обіцяні 10% можуть виявитися лише початком, і в подальшому мито підвищать до 25%, тобто фактично «заборонного» рівня. Все буде залежати від того, чи підпише голова КНР Сі Цзіньпін торговельну угоду, якої домагаються США. Так чи інакше, питання американсько-китайської торгівлі залишатимуться, за словами аналітиків VM Markets, «домінуючим фактором, що формує думку про ціни на нафту».


Новини

Рейтинг імпортерів ДТ: І квартал 2020 р.

У січні-березні 2020 р лідерство за обсягом імпорту дизельного палива втримала Wexler Group, поставивши на внутрішній ринок 130,2 тис. т. Про це повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Приблизно половину поставок першого кварталу 2020 р.- 62 тис. т. – Wexler Group здійснила через трубопровід «ПрикарпатЗахідтранс», з яких близько 11 тис. […]

читати далі

“Альянс Енерго Трейд” – виділилa 4 млн.грн. на допомогу лікарням Києва і Київської області.

Альянс Енерго Трейд  протягом багатьох років діяльності в своїй професійній сфері паралельно здійснює благодійну підтримку незахищеним верствам населення. Враховуючи події останніх місяців, які пов’язані зі всесвітньою пандемією коронавірусу, український бізнес взяв участь у підтримці нашої медицини. Ми також не могли залишитися осторонь. Розуміючи складну ситуацію із забезпеченням вітчизняних медичних закладів обладнанням та засобами захисту під […]

читати далі

Рейтинг імпортерів ДТ: лютий 2020

У лютому 2020 р позицію найбільшого імпортера дизельного палива повернула собі компанія Wexler Group, поставивши на ринок 47,5 тис. т. Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі« А-95 »з посиланням на дані власного дослідження. Приблизно половину від цього обсягу – 24,5 тис. т. – Wexler поставив по трубопроводу «ПрикарпатЗахідтранс», з яких близько 7 тис. т. […]

читати далі

Саудівська Аравія оголосила РФ цінову війну і обвалила нафтові ф’ючерси – Reuters

Новий тиждень розпочався з більш ніж 25-відсоткового обвалу нафтових котирувань – найбільшого падіння за останні 29 років. Тригером обвалення цін стало оголошення Саудівською Аравією нових офіційних продажних цін (OSP), що, фактично, стало початком нової цінової війни на нафтовому ринку, ураженому ще неоголошеної пандемією коронавируса COVID-19. Саудівська Аравія знизила свої OSP і заявила про плани збільшення […]

читати далі