На головну

«Альянс Енерго Трейд» і Wexler виграли перші два тендера УЗ на 20 тис. т. ДП

02.03.2020 р. Новини

Компанії «Анвітрейд» (Wexler Group) і «Альянс Енерго Трейд» запропонували найнижчі ціни на двох тендерах АТ «Укрзалізниця» з постачання 20 тис. т. дизельного палива за формульним контрактами. Про це свідчать результати двох з п’яти тендерів в системі ProZorro.

«Анвітрейд» в одному тендері перемогла з розрахунковою ціною 20 600 грн / т, «Альянс Енерго Трейд» у другій процедурі – з ціною 20 999,99 грн / т.

Формульне ціноутворення передбачає, що від запропонованої переможцями аукціонів ціни віднімається розрахункова ціна ДП у європейських котирувань за 10 днів до аукціону і за курсом на дату аукціону. Таким чином визначається так звана «фіксована маржа» постачальника. Це не чистий заробіток трейдера, а премія до рівня європейських котирувань. За підрахунками enkorr, для «Анвітрейд» вона складе 825,5 грн / т або $ 33,6 / т за поточним курсом, а для «Альянс Енерго Трейд» -1158,8 грн / т або $ 47,1 / т за поточним курсом.

Надалі ця «фіксована маржа» приплюсовується до розрахункової ціни по котируваннях за 10 днів до отримання рознарядки на відвантаження палива.

Іншими словами, запропоновані постачальниками ціни 20 999,99 грн/т. і 20 600 грн/т. – це ціни, за якими компанії, умовно, готові поставити паливо в день аукціону, 2 березня. Для порівняння: середня ринкова ціна ДП, за даними «Консалтингової групи А-95», 2 березня становить 22 030 грн/т.

Крім переможців в аукціонах брали участь ОККО, «Укртатнафта», «Сокар Україна», «Торум», «Південна паливо-експедиційна компанія» (ЮТЕК).

Результати аукціонів УЗ по тендерам на 20 тис. т. ДП:

Решта три аукціони пройдуть 3 березня.

Як повідомляв enkorr, в 2019 г. «Укрзалізниця» законтрактувала 343 тис. т. ДП. З них 290 тис. т. було придбано за новими контрактами і 53 тис. т. – в рамках продовження термінів дії старих договорів.

Найбільшим постачальником, з урахуванням пролонгованих контрактів попереднього року, стала група «Трейд Коммодити» – 93 тис. т. Wexler Group поставила 87 тис. т, Галнафтогаз – 82 тис. т. В УЗ з’явилося відразу три нових постачальника – група «Приват» з об’ємом 40 тис. т, «Глуско Україна» (20 тис. т) і «Альянс Енерго Трейд» (10 тис. т). «Сокар Україна» в 2019 р. не змогла перемогти в жодному тендері і випала з пулу постачальників ДТ для «Укрзалізниці».

Джерело: enkorr


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі