На головну

«Альянс Енерго Трейд» очолили рейтинг імпортерів бітуму в серпні

10.09.2020 р. Новини

За підсумками серпня 2020 р найбільшими імпортерами бітумів в Україні стали компанії «Кантарелла Україна» і «Альянс Енерго Трейд», які завезли відповідно 34,9 тис. т і 24,8 тис. т бітумів. Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі« А-95 »з посиланням на дані власного дослідження.

«Кантарелла Україна» в 2,2 рази збільшила поставки в порівнянні з серпнем минулого року (15,9 тис. т), роздрукувавши морські поставки продукту через порт Очакова. Настільки ж поліпшив результат і «Альянс Енерго Трейд» (11,3 тис. т. в серпні 2019 г.), ставши найбільшим постачальником бітуму з Білорусі.

На 26% – до 10,1 тис. т. збільшила обсяги імпорту компанія «Бітекс», яка в серпні минулого року також займала третю сходинку рейтингу постачальників з показником 8 тис. т.

«Термінал-МК» за звітний місяць наростила імпорт в два рази – до 3,4 тис. т. Вона обійшла на одну позицію в рейтингу компанію «Дніпротранснафта», яка в серпні імпортувала 3,4 тис. т. проти 1,4 тис. т роком раніше.

У десятці імпортерів бітумів також «Санрайс Логистикс» (3,2 тис. т, входить в Wexler Group), «експрес» (3 тис. т), «Белказтранс» (2,9 тис. т), «Столичний асфальтобетонний завод» (7 тис. т) і «Вікторія 2008 г.» (2,6 тис. т).

Нагадаємо, в січні-серпні 2020 року в Україну імпортовано 400 тис. т. дорожнього бітуму проти 251,8 тис. т. в січні-серпні минулого року. Рекордна поставка ресурсу була проведена в серпні 2020 року – 110,2 тис. т (+ 72% до серпня 2020 г.).

На 2020 рік затверджений рекордний обсяг фінансування дорожнього будівництва. Очікується, що він складе 110 млрд грн. У зв’язку з цим в поточному році передбачається рекордний обсяг поставки бітуму на український ринок, який, за оцінками «А-95», може скласти 900 тис. т.


Новини

Новорічні привітання!

На передодні зимових свят люди частіше думають про дива, більше мріють та загадують бажання, готують одне одному подарунки! Наша компанія “Альянс Енерго Трейд” також долучилася до приготування новорічних подарунків уже знайомим діткам, вихованцям дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Чебурашка» Рокитнянської ради. Ми завітали до них на зимові свята – зустріч була […]

читати далі

Впевнене зростання: ринок бітуму досяг 190 тис. т

Баланс українського ринку бітумів у серпні 2021 р. склав 190 тис. т. Це на 24% більше, ніж за аналогічний період попереднього року (153,4 тис. т). Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Зростанню ринку передовсім посприяло збільшення імпортних постачань, обсяг яких склав 149,1 тис. т дорожнього бітуму, що майже в […]

читати далі

В «Альянс Енерго Трейд» оперативно почали поставку ДП «Укрзалізниці»

15 червня 2021 року відбувся аукціон з відбору постачальника на 10 тис. т  дизпалива згідно оголошення філії «Центр забезпечення виробництва АТ« Укрзалізниця ». Переможцем було визначено ТОВ «Альянс Енерго Трейд». Згідно з чинним законодавством і сформованої практики, підписання договору відбувається на 20 день після оприлюднення намірів про укладення договору з переможцем аукціону, таким чином компанія […]

читати далі

Благодійний “Пробіг під каштанами”

30 травня, у день святкування Дня Києва, відбувся 28-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший благодійно-спортивний захід країни. За попередніми даними,  на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких команда “Альянс Енерго Трейд”.   За багаторічною традицією, усі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам […]

читати далі